1 / 1
ПЛАЦ НИЖОПОЛЕ 500м2
30 €
21.12.2021 11:20

Битола / Битола

Квадратура:

500 m²

Тип на земјиште:

Останато

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ НИЖОПОЛЕ 500м2,
ДО ПЛАЦОТ ИМА ВОДА, СТРУЈА
АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА
ЦЕНА 30евра/м2
АГЕНЦИЈАТА ОД КУПУВАЧОТ ЗА СВОЈАТА УСЛУГА НАПЛАЌА ПРОВИЗИЈА 1 % ОД КУПОПРОДАЖНАТА ЦЕНА
ДЕТАЛИ ЗА ПАРЦЕЛАТА И ТОЧНАТА ЛОКАЦИЈА СЕ ДОБИВААТ ИСКЛУЧИВО ВО АГЕНЦИЈА Н Е П О Т Е Л Е Ф О Н
Facebook :planB-агенција за недвижности
075 211 211
075 211 211

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

Plan B - Агенција за недвижности
Димитар Илиевски Мурато 12/11
Потврден огласувач
075211211
Испрати Е-маил до огласувачот

ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА ДОВЛЕЏИК БИТОЛА

40 €

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ВО ТРНОВО

23 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам