1 / 11
Kukja vo Tetovo od 210m2 - ZDRAVESKI
200.000 €
24.12.2021 09:54

Тетово / Тетово

Број на соби:

4

Квадратура:

210 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

80 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Tetovo

Се продава куќа во Тетово.
Куќата има вкупна внатрешна површина од 210м2 и истата располага со подрум, приземје и кат. Во подрумот има три простории, на приземјето има дневна соба со трпезарија и кујна, тоалет, балкон, ходник и на катот имам три спални соби и балкон.
Во склоп на куќата има и магацин од 70м2.
Вкупната површина на целата парцела изнесува 229м2 од кој дворот зафаќа површина од 80м2.
Цена: 200 000 евра.
За повеќе информации, обратете се на:
Ѓоко: 078 303 253
Јулијана: 076 361 360
Шифра 0103

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ZDRAVESKI - REAL ESTATE
Потврден огласувач
078303253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам