1 / 7
Daewoo espero
1.200 €
09.01.2022 19:06

Кичево

Марка:

Daewoo

Модел:

Espero

Година:

1999

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2021

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Poveke informaci 078419075

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Gjorgji
Потврден огласувач
078419075
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам