1 / 4
IVECO STRALIS 420 E5 2008
5.500 €
18.05.2022 18:53

Битола / Битола

IVECO STRALIS 2008 GODINA 420 EURO 5 VO ODLICNA SOSOTJBA BG TABLICI

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

BAVARIA CENTRUM
Потврден огласувач
070207063
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам