1 / 9
AUDI Q8 QUATTRO 50TDI 286HP 3x S-LINE BLACK EDITION
95.400 €
04.10.2022 12:07

Кочани / Кочани

Марка:

Audi

Модел:

Q 8

Година:

2019

Гориво:

Дизел

Километри:

30000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

210 kw / 286 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

ОПИС
Година:
2019
Марка:
AUDI
Модел:
Q8
Гориво:
ДИЗЕЛ
Мотор:
50TDI 286HP
Менувач:
Automatic
Број на седишта:
5
Каросерија:
ЏИП
Километража:
30000
Надворешна боја:
Црна
Шифра:
020554
ОПРЕМА
ABS
AirBag
ESP
Multimedia System
Припрема за Телефон
Централна Брава
Алуминиумски Бандажи
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на Седишта
Затемнети Стакла
КОЛОР Борд Компјутер
Кожен Волан
Команди на Волан
CRUISE Control
KeyLess Entry
KeyLess GO
ДВОЗОНСКИ Климатроник
Прилагодлива Суспензија
Хидрауличчна Суспензија
Паркинг Сензори
Park ASSIST
Паркинг Камера
360° View КАМЕРА
Спортски Седишта
ALCANTARA Кожен Ентериер
Сензори за Дожд
LED Пакет
MATRIX LED Светла
START-STOP Систем
VIRTUAL DASHBOARD
HILL-HOLD Assist
FRONT Assist
LANE Assist
Auto Hold
AUDI DRIVE SELECT
Меморија на Седишта
Мерач на Притисок во Гуми
AUDI PRE SENSE ®
ГЕНЕРАЛНИ ИНФОРМАЦИИ
* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД E

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

AUTOWELT
Todosie Paunov 36
Потврден огласувач
078/203-200 076/699-999
Испрати Е-маил до огласувачот

RENAULT ESPACE 1.6DCI 130HP ENERGY ZEN

17300 €

AUDI Q5 2.0TDI 150HP BUSINESS LINE

21300 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам