1 / 5
6 kristalni casi
800 МКД
12.06.2022 19:00

Битола / Битола

Se prodavaat 6 kristalni casi za viski, sok.....
Visina 10cm ,sirina dijagonala 7.5cm
Istata rezba kako niv imam I 6 rakieni caski za da si napravite komplet (cena za komplet 1000den)

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Садови и прибор - Стакло

Се продава од:

VALENTINA
Потврден огласувач
071294213
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам