1 / 4
6 kristalni rakieni caski
400 МКД
12.06.2022 19:00

Битола / Битола

6 kristalni prekrsni rakieni caski visina 6cm, sirina 3.5cm ( komplet od istiot rez imam I 6 casi za viski, sok...cena za komplet 1000den)

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Садови и прибор - Стакло

Се продава од:

VALENTINA
Потврден огласувач
071294213
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам