1 / 3
DVE GUMI 205 60 16KI M+S
2.500 МКД
Цената е фиксна
14.05.2022 14:54

Пехчево / Берово

Тип на гуми:

Гуми за сите сезони

Ширина:

205

Висина:

60

Дијаметар:

16

DVE GUMI 205 60 16KI M+S.. CENA 2500 DENARI KOMPLET ...

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

AnDrEj NaJvErOvAtNo
Потврден огласувач
075-761-443
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам