1 / 10
AUDI A6 2.0TDI 150HP BI-XENON LED NAVI LEATHER MEMORY
27.700 €
23.09.2022 13:48

Кочани / Кочани

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

40000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

ОПИС
Година:
2016
Марка:
AUDI
Модел:
A6
Гориво:
ДИЗЕЛ
Мотор:
2.0TDI 150HP
Менувач:
Рачен
Број на седишта:
5
Каросерија:
СЕДАН
Километража:
45000
Надворешна боја:
Сива
Шифра:
060054
ОПРЕМА
ABS
AirBag
ESP
Multimedia System
Припрема за Телефон
Централна Брава
Алуминиумски Бандажи
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на Седишта
Кожен Волан
Команди на Волан
CRUISE Control
Навигационен Систем
ДВОЗОНСКИ Климатроник
Паркинг Сензори
Park ASSIST
Кожен Ентериер
Сензори за Дожд
LED Пакет
AUDI DRIVE SELECT
ГЕНЕРАЛНИ ИНФОРМАЦИИ
ПРОИЗВЕДЕНА: 09/2015

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

AUTOWELT
Todosie Paunov 36
Потврден огласувач
078/203-200 076/699-999
Испрати Е-маил до огласувачот

RENAULT ESPACE CROSSOVER 1.6DCI 130HP ECO2 LIFE ENERGY

18900 €

ŠKODA CITIGO 1.0 60HP

6500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам