1 / 8
Se izdava deloven objekt do pazarot na Bul. Turisticka
1 €
01.10.2022 13:10

Охрид / Охрид

Se izdava deloven objekt so povrsina od 50 m2 na prizemje vednas do pazarot na Bul. Turisticka vo Ohrid. Objektot e idealen za site nameni. Isto ima dopolnitelni 12m2 kako pomosna prostorija. Cena po dogovor. Poveke informacii na 070/318-320

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Deloven objekt od 500m2 na Bulevar

1 €

Se prodava deloven objekt vo T.C. Trudbenik - Ohrid

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам