1 / 1
maticna ASUS ROG Maximus VII Formula +i7 4790k CPU polovni
180 €
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.01.2023 10:55

Штип / Штип

Испраќам по карго    

se prodava komplet ASUS ROG Maximus VII Formula i i7 4790k so vodno ladenje
konfiguracija GAME SHARK specilal edition

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Матични плочи

Се продава / Можна е замена од:

ПЕРФОРМА КОМПЈУТЕРИ
Антон Панов бр.5
Потврден огласувач
078348962
Испрати Е-маил до огласувачот

RAM MEMORII ZA DESKTOP I LAPTOP

1 €

maticni ploci 775 AM2 AM3 polovni

30 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам