1 / 7
ИМПЕРИЈА – Викендица 74м²
35.000 €
29.06.2022 20:25

Охрид / Охрид

Квадратура:

74 m²

Број на соби:

2

Греење:

Друго

Наместена:

Да

Шифра Д 95/23
Се продава викендица со површина 74м² на приземје.Површината на целиот плац изнесува 280м²
Викендицата се наоѓа во с.Опеница.
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА – Продажба на станови

950 €

ИМПЕРИЈА – Плац 467м²

18000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам