1 / 10
MERCEDES ML320 CDI 4MATIC
1 €
20.11.2022 19:36

Битола / Битола

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

ML 320

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

165 kw / 224 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

MERCEDES ML320 CDI 4MATIC vo Ekstra sostojba Full oprema i 4 novi zimski gumi registracija i zelen Karton do 06.01.2023 napraven kompleten servis na motor i menjac
Moze i zamena so vasa ili moja doplata

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

PROFI
Потврден огласувач
075295680
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам