1 / 4
X4 80Wati Vape Elektronska Cigara + 60ml Tecnost
1.900 МКД
Цената е фиксна
21.01.2023 17:58

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Дигитален ЛЦД Монитор за подесување на јачина 0д 7 до 80 вати

Резерва греач (1+1)

Specifications:
Material: Zinc alloy
Display: 0.69 Inch OLED Screen
Wattage adjustable: 7-80W
Battery capacity:2000mAh
Atomizer capacity:2.0ml
Coil resistance: 0.5 ohm
Net Weight:230g
Package weight: 319g
Product Size: 144*40*22mm
Package include:
1* Box mod
1*Atomizer

1*USB Cable

1*User Manual

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Цигари и Прибор за пушење

Се продава од:

Goran
Naselba Aerodrom
Потврден огласувач
076525123
Испрати Е-маил до огласувачот

Tecnost za Elektronska Cigara Tecnosti za elektronski Cigari

400 МКД

S-Power 80Wati - Vape - Vejp- Elektronska Cigara

1200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам