Се продава бавча во мизовски ливади
3.000.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.12.2021 08:33

Крива Паланка / Крива Паланка

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

429 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава бавча во мизовски ливади,карши поранешен осми октомври.Бавчата е погодна за градене на куќа и викендица.До неа има пат и струја.Екстра цена тел за контакт 077927289 ЈУПЧО

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

boban
Потврден огласувач
071267233
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам