1 / 3
3 комплета лебдечки саксии
150 €
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.03.2022 08:39

Струмица / Струмица

Еден комплет 50е само 6 месеци користено

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Саксиско цвеќе и растенијата

Се продава од:

Љубомир
Потврден огласувач
070310682
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам