tastatura DELLinspiron 5000 5551 5552 5555 5566 5557
2.000 МКД
22.12.2021 10:13

Велес / Велес

tastatura DELL Inspiron 5000 Series 5551 5552 5555 5566 5557 5558 5559
bez backlight


078575788 nova

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Тастатури

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам