1 / 12
TORBA TORBICA ZA VELOSIPED TORBI TORBICI ZA VELOSIPEDI BAG
400 МКД
21.09.2022 10:41

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Нови триаголни велосипедски торби во различнни бои, и со 3 различни точки на прицврстување на рам. Водоотпорни и патент со висока издржливост.

МОЖНОСТ ЗА ДОСТАВА ПРЕКУ КАРГО И ПЛАЌАЊЕ ПРИ ПОДИГНУВАЊЕ НА ПРАТКАТА.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Делови за рамот

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
075812864
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам