1 / 11
AUDI A6 AVANT 2.0TDI 136HP BI-XENON LED NAVI 4-ZONE CLIMA
18.400 €
23.09.2022 13:49

Кочани / Кочани

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

ОПИС
Година:
2014
Марка:
AUDI
Модел:
A6
Гориво:
ДИЗЕЛ
Мотор:
2.0TDI 136HP
Менувач:
Рачен
Број на седишта:
5
Каросерија:
КАРАВАН
Километража:
170000
Надворешна боја:
Црна
Шифра:
168454
ОПРЕМА
ABS
AirBag
ESP
Multimedia System
Припрема за Телефон
Централна Брава
Алуминиумски Бандажи
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Борд Компјутер
Кожен Волан
Команди на Волан
CRUISE Control
Навигационен Систем
ЧЕТИРИЗОНСКИ Климатроник
Греачи на Седишта
Паркинг Сензори
Park ASSIST
Паркинг Камера
Сензори за Дожд
ГЕНЕРАЛНИ ИНФОРМАЦИИ
* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

AUTOWELT
Todosie Paunov 36
Потврден огласувач
078/203-200 076/699-999
Испрати Е-маил до огласувачот

VW TOURAN CONFORTLINE 1.6TDI 115HP BLUEMOTION DSG AUTOMATIC

18400 €

VW PASSAT VARIANT 1.6TDI 120HP

13200 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам