1 / 10
YAMAHA XJ6
1 €
Цената не е фиксна
22.06.2022 19:01

Охрид / Охрид

Марка:

Yamaha

Вид:

Останато

Година:

2009

Модел:

XJ6

Километри:

35000

Vo odlicna sostojba za povejke informacii na
071 332 122

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

ACE
Потврден огласувач
071 332 122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам