1 / 5
Mikrofon za Harmonika (bez zhichen)
3.100 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.12.2021 12:11

Илинден / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Mikrofon za Harmonika i vokal (bez zhichen)
Na bateri na punenje.
Rabotno Vreme traenje na bateri so edno full punenje do 6 chasa.
Mozhe da se stavi na samata harmonika.
Ima prenosliv signal do 80 m
Mozhe da se koristi za razgovor, za vokal (pejachi) so specialen drzhac funksionalen za na samiot pejach.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Хармоники

Се продава од:

Александар
Потврден огласувач
077570678
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам