1 / 7
SE I DAVA DELOVEN I MAGACINSKI PROSTOR
1 €
07.01.2022 12:01

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

560 m²

Спрат:

3

Греење:

Струја

Се издава деловен простор одличен за болноца.канцеларија, лабараторја, кладилница, продавница, аптека, банка ,магацин . Локалот се наога на одлична локација со сопствен влез на главната улица "Павле Аврамоски бр.38" во близина на основното училиште "Кемал Ататур" и државната болница Објектот е со квадратура од 560м2, локал 68 м2 опремен е со подно греење, тоалет, аларем уред, безбедносни камери.
Подрум кој е во доработка со квадратура од 80м2 одличен за магацин или деловен простор.
Локал 90м2 на прв спрат наменет за канцеларија деловен простор или приватна болница.
И два спрата за живеење од 87м2 и 85м2
Има и бесплатен паркинг. Информации на моб: 070831809___
секој ден од 07до 20h.
Околу цената за изнајмување има договор
Ви благодарам

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

zlatko
Потврден огласувач
070831809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам