1 / 1
НОВ 37М2 СТАН ВО ГЕ ГЕ
850 €
13.01.2022 11:14

Чаир / Скопје

Број на соби:

1

Квадратура:

37 m²

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

СЕ ПРОДАВА НОВ 37М2 СТАН ВО ГЕ ГЕ
СТАНОТ РАСПОЛАГА СО ДНЕВНА КУЈНА ТРПЕЗАРИЈА,БАЊА И ТЕРАСА
ИЗБОР НА КАТНОСТ ОД ПРИЗЕМЈЕ ДО 5 ТИ КАТ СО ЛИФТ
ВСЕЛИВА КРАЈ НА 2023 ГОДИНА

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Агенција за недвижности Tea Home
Потврден огласувач
071315278
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам