1 / 7
deloven prostor
250 €
Цената не е фиксна
04.04.2022 15:45

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

55 m²

Греење:

Струја

deloven prostor na bulevar gevgelija do benzinska stanica makpetrol ...

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

tomme
Потврден огласувач
075200005
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам