1 / 1
Domasna Lozova Zolta Rakija stara 6 godini
200 МКД
Цената е фиксна
27.06.2022 09:50

Илинден / Скопје

Kontakt Telefon: 071-356-489 Borce
Domasna Lozova Zolta Rakija stara 6 godini cisto prirodna bez nikakvi dodatoci

Категорија: Храна и готвење / Пиво, Алкохолни пијалаци

Се продава од:

BORCE
Потврден огласувач
071-356-489
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам