1 / 3
Vojnicki cizmi/чизми
50 €
Цената е фиксна
28.05.2022 16:08

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Швајцарски војнички чизми. Нови, некористени. Број 44.

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Чевли

Се продава од:

Bota
Потврден огласувач
070690375
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам