1 / 5
Opel astra h 1.8benzin Mozna zamena
4.000 €
22.12.2021 14:56

Брвеница / Тетово

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

92 kw / 125 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Opel astra h 1.8
Kolata poseduva od oprema
Tempomat
Parking senzori
Navigacija so 2cd
Senzori za dozd
Senzori za zatemnuvanje retrovizori
Sport mode
Registrirana cela godina
Kolata e mnogu socuvana
Mozna zamena
Kontakt na broj:071373220

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
078245773
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам