1 / 12
BMW X6 xDRIVE 40D M-SPORT 340HP HYBRID Автоматски
119.900 €
23.09.2022 13:49

Кочани / Кочани

Марка:

BMW

Модел:

X 6

Година:

2021

Гориво:

Дизел

Километри:

20000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

250 kw / 340 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

ОПИС
Година:
2021
Марка:
BMW
Модел:
X6
Гориво:
ДИЗЕЛ
Мотор:
3.0d 340HP
Менувач:
Automatic
Број на седишта:
5
Каросерија:
ЏИП
Километража:
20000
Надворешна боја:
Црна
Шифра:
F89471
ОПРЕМА
ABS
AirBag
ESP
Multimedia System
Припрема за Телефон
Централна Брава
Алуминиумски Бандажи
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на Седишта
Затемнети Стакла
КОЛОР Борд Компјутер
Кожен Волан
Команди на Волан
CRUISE Control
DISTANCE Control
F1 Shift - Типтроник
KeyLess Entry
KeyLess GO
Навигационен Систем
ЧЕТИРИЗОНСКИ Климатроник
Греачи на Седишта
Вентилација [Ладење] на Седишта
Греач на Волан
Прилагодлива Суспензија
Хидрауличчна Суспензија
Паркинг Сензори
Park ASSIST
Park PILOT
Паркинг Камера
360° View КАМЕРА
Bird View Камера
Спортски Седишта
Кожен Ентериер
ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
Сензори за Дожд
LED Пакет
MATRIX LED Светла
START-STOP Систем
VIRTUAL DASHBOARD
HILL-HOLD Assist
FRONT Assist
SIDE Assist
LANE Assist
Blind Spot Monitor
Auto Hold
HEAD-UP Display
Меморија на Седишта
Мерач на Притисок во Гуми
ANDROID Auto
APPLE CarPlay
LASER Headlights
HARMAN-KARDON SURROUND SYSTEM
AMBIENT LED INTERIOR LIGHTING
КАМЕРА ЗА СООБРАЌАЈНИ ЗНАЦИ
Wireless CHARGER
ГЕНЕРАЛНИ ИНФОРМАЦИИ
ДОПОЛНИТЕЛНА ОПРЕМА
* M-SPORT
* BLACK PACK
* SHADOW LINE
* BMW LASER LIGHTS
* 22 INCH BI-COLOR WHEELS
* SWAROVSKI CRYSTAL GEAR SHIFT
* BMW PREMIUM WARRANTY


ПРОИЗВЕДЕНА: 03/2021

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

AUTOWELT
Todosie Paunov 36
Потврден огласувач
078/203-200 076/699-999
Испрати Е-маил до огласувачот

PEUGEOT 508 1.6 BLUEHDI 120HP

11300 €

AUDI Q8 QUATTRO 50TDI 286HP 3x S-LINE BLACK EDITION

95400 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам