1 / 7
BMW 123d 204
6.300 €
6.600 €
24.05.2022 13:16

Гостивар / Гостивар

Марка:

BMW

Модел:

123

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

SE PRODACA BMW 123D 204PS 2009 god
FULL OPREMA
USB
AUX
2 PARA GUMI ( zimski , letni )
1 GOD REGISTRACIJA
RAKETA 🚀
MOZE ZAMENA
INFO 📞070378645📞

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Drilon
Потврден огласувач
070378645
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам