1 / 1
RABOTA VO AVSTRIJA - РАБОТА ВО АВСТРИЈА
1 €
Со вклучен ДДВ
22.12.2021 16:36

Охрид / Охрид

Категорија:

Работа во странство

Пол :

Не е важно

Образование:

Останато

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Se baraat rabotnici za rabota vo Austrija. Uslovi: Najmalce 2 vakcini Vozacka dozvola B kategorija, so EU dokumenti, Plata solidna od 1650 evra minimalna. Od januari 2022 godina
Tel:0043 6764812557 viber
TELEFON - VIBER : 00436764812557
Цена:
1 ЕУР
Екстра опции

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

DEJAN
Потврден огласувач
00436764812557
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам