1 / 12
MITSUBISHI COLT BENZIN 2009 GOD ***EURO4***
3.850 €
Цената не е фиксна
27.09.2022 17:31

Битола / Битола

Марка:

Mitsubishi

Модел:

Colt

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

MITSUBISHI COLT 1.1 BENZIN**55KW-75KS** 2009 GOD ***EURO4***

-KLIMA(LADI ODLICNO)
- EL. STAKLA
- EL. NA RETROVIZORI
- CENTRALNO ZAKLUCUVANJE SO DALECINSKO
- ABS KOCNICI
- ESP KONTROLA NA PROLIZGUVANJE
- SERVO VOLAN SO PODESUVANJE
- AIR BAG
- ORGINALNO CD RADIO


-UVEZENA OD GERMANIJA SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA.....
-ORIGINALNI 151 524 KM ***PROVERKA PO ZELBA
-PERFEKTNA SOSTOJBA.....MOTOR....MENUVAC..... KAROSERIJA....,!!!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

GORGI
Потврден огласувач
070207721
Испрати Е-маил до огласувачот

SEAT LEON 1.9TDI ** 2008GODINA***77KW-105KS***

5150 €

MITSUBISHI COLT BENZIN 2009 GOD ***EURO4***

3850 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам