1 / 7
075 999 008 jonway 125 cc 2007g
400 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.05.2022 21:19

Велес / Велес

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

2007

Модел:

Jonway

Километри:

5000

075 999 008 jonway 125 cc 2007g moze zamena

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Goce
Потврден огласувач
75999008
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам