1 / 4
Komplet Detska Soba
По Договор
26.07.2022 13:45

Куманово / Куманово

So prodava Detska soba
Krevet 2 x1.2 m
Skaf 70 x60x215 m
Rabotna masa i skaf 1.9 m
za podetalni informacij javete se na 076314252 Boban

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Комплетна детска соба

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
078718792
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам