1 / 4
Fiat Bravo 1.9 TD
1.200 €
22.12.2021 19:25

Делчево / Делчево

Марка:

Fiat

Модел:

Bravo

Година:

1997

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Kolata e vo dobra sostojba so novi predni zimski gumi, moze da se proba vo sekoe vreme.

Martin

070 361 394

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Antonio
Delcevo
Потврден огласувач
076241092
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам