1 / 12
Mebel po merka, dizajn i izrabotka na kujni , dnevni...
1 €
05.06.2023 21:25

Ѓорче Петров / Скопје

Izrabotuvam plocest mebel od iverica i medijapan, kujni plakari, komodi...
dizajn spored zelbi (so 3D crtez po potreba)
precizna izrabotka, sovremen dizajn

facebook strana -Izrabotka na kujni/dnevni

Saso 075 559 146

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Комплетна кујна

Се продава од:

Сашо
Потврден огласувач
075559146
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам