1 / 8
Се продава игротека
1.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.06.2022 11:29

Кисела Вода / Скопје

Итно се продава игротека во форма на брод. Игротеката е со димензии 12м х 6м. Игротеката е нова, инсталирана пред да почне пандемијата и никогаш не беше користена. Нејзина вредност платена на фактура е 10.000 Евра. Игротеката сега е демонтирана во магацин во Скопје.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Игротека/Забава,спорт и рекреација

Се продава / Можна е замена од:

Методија Саздов
Потврден огласувач
078431183
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам