1 / 6
- CANDY KING - Tecnost za Elektronski Cigari Vape 100ml 3mg
250 МКД
14.09.2022 12:15

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

100мл 3мг течности од Канди Кинг
70%ВГ 30%ПГ

Достапно вкусови

Sour Worms on Ice
Lemon Drops on Ice
Belts Strawberry on Ice
Batch On Ice
Strawwberry Watermellon Bubble Gum on Ice

Цена 400 ден 100мл

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Цигари и Прибор за пушење

Се продава од:

eJuiceMK
nas.Aerodrom Skopje
Потврден огласувач
076525123
Испрати Е-маил до огласувачот

Lemon Twist - 60ml Tecnost za Vape Elektronska Cigara

200 МКД

Tecnost za Cigara - 60ml Tecnosti za Elektronski Cigari Vape

200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам