1 / 4
Se prodava opel astra
1 €
22.12.2021 22:44

Кратово

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2008

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

0 kw / 0 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Za poveke informacii na tel broj.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Simona
Потврден огласувач
070313560
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам