1 / 8
iphone 11 pro max full pack fabricki ne cepkan
559 €
Цената не е фиксна
27.06.2022 10:44

Радовиш / Радовиш

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

11 pro max

Боја:

White

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

telefonot e vo fabricka sostojba full pack ne cepkan se mu e orginal kako nov
moze i na viber ili whatssap bez zameni

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

iphone
Потврден огласувач
070 604 487
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам