1 / 7
Kamioni Mercedes 28 6x4
123 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.12.2021 23:28

Штип / Штип

Mercedes 28 6x4
Man 332
Daf 2100
Kamionite se ispravni i spremni za rabota za poveke informacii Trajce 078 210 646

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Trajce
Потврден огласувач
078210646
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам