1 / 2
PRODAVAM ELEKTRICEN SPORET SLOBODA
5.000 МКД
01.07.2022 17:17

Гази Баба / Скопје

ПРОДАВАМ ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ СЛОБОДА ЧАЧАК ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Шпорети

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
070344095
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам