1 / 1
menuvam kiosk plasicen
1 €
24.07.2022 02:02

Охрид / Охрид

Menuvam kiosk plastocen 2x2 imam i eden 2x4 moze i zamena , za jugo ispravno tel 078998235

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Се продава / Можна е замена од:

ohrid
Потврден огласувач
1234567890
Испрати Е-маил до огласувачот

prodavam Susalna za vo dvor

1 €

Prodavam Brodce za prevoz na patnici

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам