1 / 12
Se izdavaat Apartmani vo lagadin
1 €
21.08.2022 16:01

Охрид / Охрид

Број на соби:

1

Квадратура:

25 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

Lagadin

Se izdavaat Apartmani vo lagadin...
Prva linija od ezero
Celosno opremeni. TV. Mini kujna. Klima...

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Dejan
Потврден огласувач
078288327
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам