1 / 3
USB Light LED Lamp - Night Rocket Disco Lamp - Novi
300 МКД
Со вклучен ДДВ
23.12.2021 10:27

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

USB LED Light E008 - Night Lamp
Rocket Lava Lamp

УСБ Лед ноќна украсна лампа со автоматски променливо амбиентално светло

Poveke informacii na:

www.premium.com.mk
Tel. 02/ 32 32 488

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од: Претпријатие

Premium Computers
ul. Kosta Novakovik br.17 Aerodrom Skopje
Потврден огласувач
02/ 32 32 488
Испрати Е-маил до огласувачот

USB Light LED Lamp - Night Rocket Disco Lamp - Novi

300 МКД

MS BANK M700 10000mAh Power Bank QUICK CHARGE

1300 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам