iznajmuvam magacin
86 €
Цената е фиксна
5.200 €
02.10.2022 11:50

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

76 m²

iznajmuvam magacin so kvadratura od 76m2 vo krugot na poranesna fabrika partizanka pozadi izo-fas. Magacinot e so dimenzii 15,75m x 4.8m. Visina 2,8m. Ima metalna trokrilna vrata. Osvetlen e i ima poveke priklucoci za monofazna i trofazna struja. Pokrien e so betonska ploca i dobro izoliran. Ima kameri pred i zad magacinot. Do samiot magacin vodi asvalten pat ,a pred nego ima betonsko plato.

Категорија: Недвижности / Магацини

Се изнајмува од:

Slavko
Потврден огласувач
078308549
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам