1 / 5
Atraktiven plac na Vardar
250.000 €
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.01.2022 13:00

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1925 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава атрактивен плац во Карпош (КП 992/3 Злокуќани) на кејот на реката Вардар, во близина на Систина.

Mаркицата за изградба на објект е 443м2 во основа (П+2 ката).

До плацот има асфалтен пат со пристап од улица Скупи.

Во прилог фотографии од плацот и слика од изглед на плацот според новиот ДУП.

Напомена: плацот се продава како целина и поседуваме уредна документација за истиот.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ziko
Потврден огласувач
075274030
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам