1 / 9
VOLVO XC60 2.0 D4 190HP MOMENTUM
20.900 €
23.09.2022 13:49

Кочани / Кочани

Марка:

Volvo

Модел:

XC 60

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

139 kw / 189 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

ОПИС
Година:
2015
Марка:
VOLVO
Модел:
XC60
Гориво:
ДИЗЕЛ
Мотор:
2.0 D4 190HP
Менувач:
Рачен
Број на седишта:
5
Каросерија:
ЏИП
Километража:
150000
Надворешна боја:
Црна
Шифра:
804326
ОПРЕМА
ABS
AirBag
ESP
Multimedia System
Припрема за Телефон
Централна Брава
Алуминиумски Бандажи
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Ел. Склопливи Ретровизори
Кожен Волан
Команди на Волан
CRUISE Control
Навигационен Систем
ДВОЗОНСКИ Климатроник
Паркинг Сензори
Park ASSIST
Спортски Седишта
Кожен Ентериер
LED Пакет
START-STOP Систем
HILL-HOLD Assist
ГЕНЕРАЛНИ ИНФОРМАЦИИ
ПРОИЗВЕДЕНА: 09/2015

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

AUTOWELT
Todosie Paunov 36
Потврден огласувач
078/203-200 076/699-999
Испрати Е-маил до огласувачот

PEUGEOT 308 1.6HDI 100HP

9700 €

PEUGEOT 5008 1.6 BLUEHDI 120HP [7 СЕДИШТА]

21600 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам