1 / 4
Protocen bojler/tus Triton,Mira,Dimplex, monofazni
1 €
25.04.2022 13:24

Кочани / Кочани

Elektricni tusevi monofazni novi i polovni
-Troton
- Mira
-Dimplex
Od 8,5 kw 9,5 kw 11kw

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Чешми

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
070510500
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам