1 / 1
SE PRODAVA NIVA VO MOKLISTE
1 €
06.01.2022 13:00

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

3000 m²

Тип на земјиште:

Останато

SE PRODAVA NIVA VO MOKLISTE SO STRUJA CENA PO DOGOVOR TEL 075-218-557

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

ANGELCO
Потврден огласувач
075218557
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам