1 / 1
Продавам градежно земјиште
1 €
26.04.2022 11:41

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

710 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Продавам градежно земјиште 710m2 во центарот на Гевгелија ул.Скопска маркица П+4
Цена по договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
070320692
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам